Opigno calendar event (8.x-1.1) - en to el translation catalogue (40 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: delete
el: διαγραφή

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Description
el: Περιγραφή

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: edit
el: επεξεργασία

en: Label
el: Ετικέτα

en: View
el: Προβολή

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Text
el: Κείμενο

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: User
el: Χρήστης

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Show
el: Εμφάνιση

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Admin
el: Διαχειριστής

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Machine-readable name
el: Μηχανικώς αναγνώσιμο όνομα

en: Published status
el: Κατάσταση δημοσίευσης

en: Date type
el: Τύπος ημερομηνίας

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
el: Μη έγκυρο μηχανικώς αναγνώσιμο όνομα. Εισάγετε ένα όνομα διαφορετικό του %invalid.

en: Asc
el: Αύξ
