Opigno calendar event (8.x-1.1) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: delete
ta: நீக்குக

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Date
ta: திகதி

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: edit
ta: தொகுக்க

en: View
ta: நோக்குக

en: User
ta: பயனாளர்

en: Published
ta: பிரசுரிக்கப்பட்டது
