Opigno calendar event (8.x-1.5) - en to lt translation catalogue (36 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Description
lt: Aprašymas

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: edit
lt: redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Text
lt: Tekstas

en: User
lt: Narys

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Show
lt: Rodyti

en: Changed
lt: Pakeista

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Admin
lt: Adminas

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Machine-readable name
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Published status
lt: Paskelbta statusas

en: Date type
lt: Datos tipas
