Opigno training catalog (3.0.3) - en to it translation catalogue (21 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Status
it: Stato

en: Categories
it: Categorie

en: Advanced options
it: Opzioni avanzate

en: Search
it: Cerca

en: Weight
it: Peso

en: Visibility
it: Visibilità

en: Desc
it: Disc

en: Duration
it: Durata

en: Failed
it: Non riuscito

en: Finished
it: Completato

en: Apply
it: Applica

en: Passed
it: Passato

en: Sort
it: Ordinamento

en: Offset
it: Scostamento

en: About
it: Informazioni

en: Created on
it: Creato il

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Select any filter and click on Apply to see results
it: Seleziona qualsiasi filtro e clicca su Applica per visualizzare i risultati

en: Master
it: Principale
