Opigno training catalog (8.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: About
pt: Sobre

en: My Awesome Module
pt: O Meu Módulo Fantástico

en: Opigno Catalog
pt: Catálogo Opigno

en: Add features to opigno catalog
pt: Adicionar características ao catálogo Opigno

en: Add a new training
pt: Adicionar uma nova formação

en: Catalog thumbnail
pt: Miniatura do Catálogo
