Opigno certificate (3.0.0-beta1) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: Body
af: Teks

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Message
af: Boodskap

en: Default
af: Verstek

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Page
af: Bladsy

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Authored on
af: Geskep op

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
