Opigno certificate (3.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: Message
be: Паведамленне

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: View
be: Праглядзець

en: Created
be: Створана

en: Page
be: Старонка

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Template
be: Шаблон

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Authored on
be: Дата:

en: Apply
be: Ужыць

en: Bundle
be: Набор

en: View mode
be: Лад выгляду
