Opigno certificate (3.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (21 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Message
eu: Mezua

en: Label
eu: Etiketa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: View
eu: Bista

en: Created
eu: Sortua

en: Page
eu: Orria

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Desc
eu: Beheraka

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Tokens
eu: Aldagaiak

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
