Opigno certificate (3.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: Message
jv: Pesen

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: Icon
jv: Ikon

en: View
jv: Tampilan

en: Created
jv: Digawé

en: Page
jv: Kācā

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
