Opigno certificate (3.0.0-beta1) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: View
ne: दृश्य

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Authored by
ne: लेखक

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: Bundle
ne: पोका

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
