Opigno certificate (3.0.0-beta2) - en to cs translation catalogue (28 entries)

en: Body
cs: Text

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Edit
cs: Upravit

en: Message
cs: Zpráva

en: Label
cs: Popisek

en: Default
cs: Výchozí

en: Icon
cs: Ikona

en: View
cs: Zobrazit

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Page
cs: Stránka

en: Authored by
cs: Autor

en: Desc
cs: Sestupně

en: Template
cs: Šablona

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: Tokens
cs: Tokeny

en: Changed
cs: Změněno

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Landscape
cs: Na šířku

en: Portrait
cs: Na výšku

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Hide title
cs: Skrýt nadpis

en: View mode
cs: Režim zobrazení

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
