Opigno certificate (3.0.0-beta2) - en to fi translation catalogue (25 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: Message
fi: Viesti

en: Label
fi: Tunnus

en: Default
fi: Oletus

en: Icon
fi: Ikoni

en: View
fi: Näytä

en: Created
fi: Luotu

en: Page
fi: Sivu

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Authored on
fi: Luotu

en: Tokens
fi: Merkit

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Apply
fi: Käytä

en: Bundle
fi: Paketti

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Hide title
fi: Piilota otsikko

en: View mode
fi: Näyttötila

en: Master
fi: Isäntä

en: Referencing entity
fi: Viittaava entiteetti
