Opigno certificate (3.0.0-beta2) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Label
ka: სათაური

en: Created
ka: შექმნილია

en: Page
ka: გვერდი

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: - All -
ka: - ყველა -
