Opigno certificate (3.0.0-beta2) - en to ro translation catalogue (40 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Edit
ro: Editați

en: Reset
ro: Resetează

en: Message
ro: Mesaj

en: Label
ro: Etichetă

en: Default
ro: Implicit

en: Icon
ro: Pictogramă

en: View
ro: Afișează

en: Created
ro: Creat

en: Page
ro: Pagina

en: Authored by
ro: Autor

en: Desc
ro: Descendent

en: Template
ro: Șablon

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Authored on
ro: Scris pe

en: Changed
ro: Schimbat

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Certificates
ro: Certificate

en: certificate
ro: certificat

en: Bundle
ro: Pachet

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Certificate
ro: Diploma

en: View mode
ro: Mod de vizualizare

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: Referencing entity
ro: Entitatea la care se face referință

en: Entity Print
ro: Entitate Imprimare

en: Paper Orientation
ro: Orientarea hârtiei

en: Manage certificates
ro: Administrați diplomele

en: Administer certificates
ro: Administreaza certificate

en: Create new Certificate entities
ro: Creați noi entități de certificat

en: Delete Certificate entities
ro: Ștergeți entitățile certificate

en: Edit Certificate entities
ro: Editați entitățile certificate

en: Access the Certificate overview page
ro: Accesați pagina de prezentare generală a certificatului

en: View published Certificate entities
ro: Vizualizați entitățile certificate publicate

en: View unpublished Certificate entities
ro: Vedeți entitățile de certificat nepublicate
