Opigno certificate (3.0.0) - en to am translation catalogue (14 entries)

en: Body
am: አካል

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Edit
am: አርትእ

en: Message
am: መልእክት

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Default
am: ነባሪ

en: View
am: ትይታ

en: Page
am: ገጽ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ

en: Bundle
am: ቅርቅብ

en: View mode
am: የእይታ ሁኔታ
