Opigno certificate (3.0.0) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Body
is: Skrokkur

en: Delete
is: Strika

en: Operations
is: Atgerðir

en: Edit
is: Broyt

en: Reset
is: Tómstilla

en: Message
is: Boð

en: Default
is: Standard

en: View
is: Vís

en: Created
is: Stovnað

en: Page
is: Síða

en: Authored by
is: Skrivað hevur

en: Authored on
is: Skrivað tann
