Opigno certificate (3.0.0) - en to he translation catalogue (25 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Message
he: הודעה

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Icon
he: סמל

en: View
he: צפיה

en: Created
he: נוצר

en: Page
he: דף

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Authored on
he: בתאריך

en: Changed
he: השתנה

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Bundle
he: חבילה

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: View mode
he: מצב תצוגה

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
