Opigno certificate (3.0.0) - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Message
nn: Melding

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: View
nn: Sjå på

en: Created
nn: Laga

en: Page
nn: Nettside

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Authored on
nn: Skrive

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
