Opigno certificate (3.0.2) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Message
bs: Poruka

en: Label
bs: Oznaka

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: Page
bs: Strana

en: Authored by
bs: Napisao

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Authored on
bs: Napisano

en: Apply
bs: Primjeni
