Opigno certificate (3.0.2) - en to cy translation catalogue (20 entries)

en: Body
cy: Corff

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Edit
cy: Golygu

en: Reset
cy: Ailosod

en: Message
cy: Neges

en: Default
cy: Diofyn

en: View
cy: Gweld

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Page
cy: Tudalen

en: Authored by
cy: Wedi ei awduro gan

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Authored on
cy: Wedi ei awduro ar

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Landscape
cy: Tirwedd

en: Portrait
cy: Darlun

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
