Opigno certificate (3.0.2) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: View
hy: Դիտել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Page
hy: Էջ

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ
