Opigno certificate (3.0.2) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Message
my: သတင်း

en: Label
my: အညွန်း

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: - All -
my: - အားလုံး -
