Opigno certificate (3.0.5) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Body
si: බඳ

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Label
si: ලේබලය

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
