Opigno certificate (3.0.5) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Message
sl: Sporočilo

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: View
sl: Prikaži

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Page
sl: Stran

en: Authored by
sl: Avtor

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne
