Opigno certificate (3.0.5) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Message
sq: Mesazhi

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Page
sq: Faqe

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Authored on
sq: Krijuar më
