Opigno certificate (3.1.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mn: Ыраары

en: Edit
mn: Өскертири

en: Message
mn: Чагаа

en: View
mn: Көөрү

en: Authored on
mn: Бижээн
