Opigno certificate (3.2.7) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Message
ht: Mesaj

en: Default
ht: Pa defo

en: Icon
ht: Ikon

en: Changed
ht: Chanje
