Opigno certificate (8.x-1.0-rc1) - en to ar translation catalogue (23 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Label
ar: التسمية

en: Default
ar: الافتراضي

en: View
ar: عرض

en: Created
ar: الإنشاء

en: Page
ar: الصفحة

en: Authored by
ar: ألّفه

en: Desc
ar: تنازلي

en: Template
ar: القالب

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: Changed
ar: تم التغير

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Bundle
ar: الحزمة

en: - All -
ar: - الكل -

en: View mode
ar: نمط المشاهدة

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
