Opigno certificate (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (25 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: View
et: Kuva

en: Created
et: Loodud

en: Page
et: Lehekülg

en: Authored by
et: Autor

en: Desc
et: Kahanev

en: Template
et: Mall

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Tokens
et: Märgised

en: Changed
et: Muudetud

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Bundle
et: kogum

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
