Opigno certificate (8.x-1.10) - en to ru translation catalogue (36 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Edit
ru: Редактировать

en: Reset
ru: Сбросить

en: Message
ru: Сообщение

en: Label
ru: Метка

en: Default
ru: По умолчанию

en: Icon
ru: Иконка

en: View
ru: Просмотр

en: Created
ru: Создано

en: Page
ru: Страница

en: Authored by
ru: Автор

en: Desc
ru: По убыванию

en: Template
ru: Шаблон

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Authored on
ru: Создан в

en: Tokens
ru: Токены

en: Changed
ru: Изменение

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: Certificates
ru: Сертификаты

en: Landscape
ru: Альбомная

en: Portrait
ru: Книжная

en: certificate
ru: сертификат

en: Bundle
ru: Набор

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Token filter
ru: Фильтр токенов

en: Certificate
ru: Сертификат

en: View mode
ru: Режим просмотра

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: Referencing entity
ru: Ссылающаяся сущность

en: Default certificate
ru: Сертификат по умолчанию

en: Manage certificates
ru: Управление сертификатами
