Opigno certificate (8.x-1.10) - en to sr translation catalogue (15 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Edit
sr: Измени

en: Message
sr: Порука

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: Icon
sr: Икона

en: View
sr: Преглед

en: Created
sr: Направљено

en: Template
sr: Шаблон

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Changed
sr: Промењен

en: Bundle
sr: Пакет

en: View mode
sr: Врста приказа
