Opigno certificate (8.x-1.10) - en to sv translation catalogue (31 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Edit
sv: Redigera

en: Reset
sv: Återställ

en: Message
sv: Meddelande

en: Label
sv: Etikett

en: Default
sv: Förvald

en: Icon
sv: Ikon

en: View
sv: Visa

en: Created
sv: Skapad

en: Page
sv: Sida

en: Authored by
sv: Författad av

en: Desc
sv: Fallande

en: Template
sv: Mall

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Authored on
sv: Författad

en: Tokens
sv: Ersättningstecken

en: Changed
sv: Ändrad

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Certificates
sv: Certifikat

en: Landscape
sv: Liggande

en: Portrait
sv: Stående

en: certificate
sv: certifikat

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: View mode
sv: Visningsläge

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
