Opigno certificate (8.x-1.2) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Authored by
bn: লিখেছেন

en: Authored on
bn: লিখিত হয়েছে
