Opigno certificate (8.x-1.2) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Default
mn: Анхны утга

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Page
mn: Хуудас

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо
