Opigno certificate (8.x-1.3) - en to eo translation catalogue (19 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Label
eo: Etikedo.

en: Default
eo: Defaŭlto

en: View
eo: Vidu

en: Created
eo: Kreita

en: Page
eo: Paĝo

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Authored on
eo: Verkita je

en: Apply
eo: Apliku

en: Bundle
eo: Fasko

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: View mode
eo: Vidoreĝimo

en: Asc
eo: kreske
