Opigno certificate (8.x-1.3) - en to fa translation catalogue (27 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: Edit
fa: تدوین

en: Reset
fa: اعاده

en: Label
fa: برچسب

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: View
fa: مشاهده

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Page
fa: صفحه

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: ,
fa: ،

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Authored on
fa: تالیف شده در

en: Tokens
fa: توکن‌ها

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: Bundle
fa: بسته

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: ‹‹
fa: >>

en: ››
fa: <<

en: - All -
fa: - همه -

en: View mode
fa: نحوه نمایش

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
