Opigno certificate (8.x-1.3) - en to uk translation catalogue (28 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Edit
uk: Редагувати

en: Reset
uk: Скинути

en: Label
uk: Мітка

en: Default
uk: Базово

en: View
uk: Перегляд

en: Created
uk: Створено

en: Page
uk: Сторінка

en: Authored by
uk: Автор

en: Desc
uk: Спад

en: Template
uk: Шаблон

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Authored on
uk: Створено

en: Tokens
uk: Замінники

en: Changed
uk: Змінено

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: Certificates
uk: Сертифікати

en: Bundle
uk: Пакет

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Certificate
uk: Сертифікат

en: View mode
uk: Режим перегляду

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Referencing entity
uk: Сутність, що посилається
