Opigno certificate (8.x-1.4) - en to az translation catalogue (19 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Default
az: Susmaya görə

en: View
az: Görünüş

en: Created
az: Yaradıldı

en: Page
az: Səhifə

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Bundle
az: Paket

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
