Opigno certificate (8.x-1.5) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Default
ast: Predefiníu

en: View
ast: Vista

en: Created
ast: Fechu

en: Page
ast: Páxina

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Authored on
ast: Autoría en
