Opigno certificate (8.x-1.5) - en to gl translation catalogue (24 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: View
gl: Ver

en: Created
gl: Creado

en: Page
gl: Páxina

en: Authored by
gl: Creado por

en: Template
gl: Modelo

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Authored on
gl: Creado en

en: Tokens
gl: Comodines

en: Changed
gl: Cambiado

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Landscape
gl: Apaisado

en: Portrait
gl: Vertical

en: Bundle
gl: Paquete

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: View mode
gl: Modo de vista
