Opigno certificate (8.x-1.5) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Label
ku: پێناس

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: View
ku: پیشاندان

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Page
ku: پەڕە

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە
