Opigno certificate (8.x-1.5) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Label
ml: അടയാളം

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Authored by
ml: എഴുതിയത്

en: Authored on
ml: എഴുതിയ സമയം
