Opigno certificate (8.x-1.5) - en to oc translation catalogue (23 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Edit
oc: Modificar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Label
oc: Etiqueta

en: Default
oc: Per defaut

en: View
oc: Veire

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Page
oc: Pagina

en: Authored by
oc: Escrich per

en: Template
oc: Modèl

en: Sort by
oc: Triar per

en: Authored on
oc: Redigit lo

en: Tokens
oc: Getons (tokens)

en: Changed
oc: Modificat

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Bundle
oc: Paquet

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: View mode
oc: Mòde de visualizacion

en: Master
oc: Maître
