Opigno certificate (8.x-1.6) - en to ca translation catalogue (23 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: View
ca: Mostra

en: Created
ca: Creat

en: Page
ca: Pàgina

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Template
ca: Plantilla

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Tokens
ca: Comodins

en: Changed
ca: Canviat

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: View mode
ca: Mode de visualització

en: Master
ca: Mestre
