Opigno certificate (8.x-1.6) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Body
km: តួ

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Label
km: ស្លាក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: View
km: មើល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Page
km: ទំព័រ

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ
