Opigno certificate (8.x-1.7) - en to id translation catalogue (20 entries)

en: Body
id: Isi

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: Default
id: Bawaan

en: Icon
id: Ikon

en: View
id: Lihat

en: Created
id: Dibuat

en: Page
id: Halaman

en: Authored by
id: Ditulis oleh

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Authored on
id: Ditulis pada

en: Tokens
id: Token

en: Changed
id: Berubah

en: Apply
id: Terapkan

en: Offset
id: Letak

en: Bundle
id: Bundel

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: View mode
id: Modus tampilan

en: Asc
id: Urutan turun
