Opigno certificate (8.x-1.7) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Edit
te: మార్చు

en: Label
te: లేబుల్

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Icon
te: ప్రతీకం

en: View
te: చూడు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Page
te: పేజీ

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -

en: View mode
te: వీక్షణ పద్ధతి
