Opigno certificate (8.x-1.8) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Message
kk: Хабарлама

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: Page
kk: Бет

en: Authored by
kk: Автор

en: Authored on
kk: Уақыты
