Opigno certificate (8.x-1.8) - en to pl translation catalogue (29 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Message
pl: Wiadomość

en: Label
pl: Etykieta

en: Default
pl: Domyślny

en: Icon
pl: Ikona

en: View
pl: Widok

en: Created
pl: Utworzono

en: Page
pl: Strona

en: Authored by
pl: Autor

en: Desc
pl: Malejąco

en: Template
pl: Szablon

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Tokens
pl: Wzorce

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Landscape
pl: Krajobraz

en: Portrait
pl: Portret

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: View mode
pl: Tryb widoku

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
