Opigno certificate (8.x-1.8) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Body
se: Gorut

en: Delete
se: Sihko

en: Edit
se: Rievdat

en: View
se: Čájet

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre
